ELINCA

STYL ŻYCIA

“Popłyniemy dokąd zechcemy. Bo tym właśnie jest okręt. To nie stępka, kadłub, pokład i żagle.
Okręt ich potrzebuje, ale tak naprawdę okręt... to wolność.”

CAPTAIN Jack Sparrow

Żeglowanie to stan ducha.

Niezależnie od tego czy masz ochotę na wyprawę pełną przygód czy słodkie lenistwo, czas spędzony na morzu z pewnością Cię uszczęśliwi.

Wyobraź sobie słoneczny poranek i cudownie błękitną toń wody. Siedzisz na pokładzie sącząc kieliszek schłodzonego wina, a lekka morska bryza owiewa Ci twarz. Każdego dnia odwiedzamy nowe miejsca, odkrywając dziewicze zatoki, kąpiemy się w kryształowo czystej, turkusowej wodzie i opalamy na pokładzie. Wieczorem idziemy na pyszną kolację w lokalnej restauracji i spędzamy uroczy wieczór w gronie przyjaciół.

Gdybyś jednak wolał poczuć się jak wilk morski, wyobraź sobie jacht pod pełnymi żaglami mknący po wodzie z prędkością 12 węzłów. W ostrym przechyle poruszanie się po pokładzie nie przychodzi łatwo, ale jest robota do wykonania: robimy zwrot. Trzeba szybko wybrać szoty, fala próbuje zmyć Cię z pokładu, a Ty przemoczony do suchej nitki czujesz wreszcie, że żyjesz. Wieczorem, kiedy już bezpiecznie zacumowaliśmy w marinie, idziemy na pyszną kolację w lokalnej tawernie i spędzamy uroczy wieczór w gronie przyjaciół.

Cokolwiek wybierzesz – witamy na pokładzie!

code by hashprojekt.pl